Про це пише портал 112. Публікуємо матеріал без коментарів і ремарок. Редакція не несе відповідальності і не перевіряє дані, надані і опубліковані сторонніми інформаційними ресурсами.

Російський журналіст, радіо - і телеведучий Володимир Соловйов привітав голову політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народного депутата України Віктора Медведчука з днем народження. Привітання прозвучали в прямому ефірі під час передачі на YouТube каналі "Соловйов-Live" під час включення народного депутата від ОПЗЖ Нестора Шуфрича.

"Кожен раз, коли виводжу Вас в ефір, відчуття таке, що підставляю людину під дикі проблеми. Не знаєш, як в Україні поставляться до можливості людині висловити свою думку", – зазначив на початку розмови Соловйов.

"Володимире, Здрастуйте, я сьогодні під враженням двох подій-день народження мого товариша Віктора Медведчука", - розповів Шуфрич.

На що в свою чергу Соловйов сказав: "вітаємо його!".

Зазначимо, 7 серпня Віктору Медведчуку виповнилося 67 років. 20 лютого президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким ввів у дію рішення Ради нацбезпеки і оборони ввести санкції проти 8 осіб - серед них Віктор Медведчук і його дружина Оксана Марченко.

13 травня Печерський суд Києва обрав запобіжний захід голові політради партії ОПЗЖ Віктору Медведчуку. 21 травня Київський апеляційний суд залишив у силі цілодобовий домашній арешт для нардепа. 9 липня суд продовжив домашній арешт Віктору Медведчуку до 7 вересня. Відразу ж після початку засідання адвокати лідера ОПЗЖ заявили про відвід судді Сергію Вовку. Справа в тому, що Вовк вирішив розглядати питання продовження строків досудового розслідування без сторони захисту. Але в підсумку суд відхилив клопотання про відвід судді і прокурора.

В ОПЗЖ відреагували на це правове свавілля і заявили, що такі дії влади - відверта і цинічна політична розправа над опозиційним політиком, який своєю принциповою позицією викриває непрофесіоналізм, продажність і антинародний характер влади.