Зокрема, показовим є кримінальне переслідування голови політради партії " опозиційна платформа - за життя» Віктора Медведчука, яке має переконати США, що заявлена Зеленським боротьба з олігархами вже розпочата. Про це пише американська онлайн-газета Time Business News.

Видання дорікає українському президенту в тому, що він отримує матеріальну допомогу за рахунок американських платників податків, але при цьому ретельно приховує Коломойського від американського правосуддя.

"Поки американські платники податків несуть тягар надання допомоги Україні, в тому числі військово-технічного характеру, яка становить мільярди доларів США, Президент України Володимир Зеленський створив для свого близького друга і ділового партнера Ігоря Коломойського ідеальні умови не тільки для безкарного розкрадання з українського бюджету десятків мільярдів доларів США, але і для захисту від американського правосуддя», – пише Time Business News.

У публікації наголошується, що захід не сприймає серйозно «деолігархізацію» Зеленського, оскільки її мета – це не олігархи, а політичні опоненти Президента України.

"Спроби в. Зеленського і його офісу зробити вигляд, що вони борються з олігархами за допомогою запропонованого ними законопроекту про деолігархізацію, не сприймаються Заходом всерйоз, оскільки цей закон спрямований не проти і. Коломойського, а проти особистих ворогів в. Зеленського і його конкурентів на майбутніх президентських виборах, зокрема, в. Медведчука»– - констатує американська інтернет-газета.

Нагадаємо, що 20 серпня генеральний прокурор Ірина Венедиктова оголосила про завершення розслідування за звинуваченням Медведчука в державній зраді. В даний момент лідер ОПЗЖ, який все ще знаходиться під домашнім арештом, знайомиться з матеріалами справи, що налічують 67 томів.

31 Серпня Віктору Медведчуку було вручено нове клопотання про продовження терміну домашнього арешту ще на 2 місяці так як, на думку прокурора, політик в ході ознайомлення може знищити матеріали кримінального провадження. Сьогодні суд задовольнив вимогу сторони обвинувачення, залишивши Медведчука під домашнім арештом до 31 Жовтня.

Політик підкреслив, що оскаржуватиме це рішення суду і не тільки домагатися справедливості в Україні, а й звертатися в міжнародні інстанції.

"Обов'язково буде оскаржене це рішення в Апеляційний суд, і незважаючи на те, що особливих надій ми не маємо, боротьба буде продовжена. Ми будемо боротися у всіх інстанціях, як у вітчизняних, в Україні, так і в міжнародних, в ЄСПЛ», – сказав Віктор Медведчук.