9 вересня біля будівлі Верховної Ради України відбувся багатотисячний мітинг-масова акція протесту проти тиску влади на опозицію. Припинити незаконне, політично вмотивоване переслідування владою голови політради партії "Опозиційна платформи - за життя", народного депутата України Віктора Медведчука, припинити спроби змусити замовкнути опозицію і всіх інакомислячих, а також почати виконувати Мінські домовленості ‒ з такими вимогами звернулися до влади понад 6 тисяч українців, які зібралися на мітинг під парламентом.

У цій мирній акції протесту взяли участь як народні депутати від ОПЗЖ, так і депутати місцевих рад, представники регіональних організацій партії «опозиційна платформа ‒ за життя» з усіх куточків України ‒ від Закарпаття до Луганщини, а також прихильники опозиційної політичної сили і всі небайдужі.

Українці обурені тим, що влада зазіхнула на свободу слова і по суті, ввела в країні цензуру ‒ в порушення принципу верховенства права, за допомогою рішення Ради національної безпеки і оборони заборонила трансляцію трьох провідних інформаційних телевізійних каналів ‒ «112 Україна», NewsOne і ZIK, хоча позбавити канал ліцензії і заборонити його роботу можна тільки за рішенням суду. Так само незаконно-звичайним листом заступника Голови СБУ і знову без суду-влада вже через годину після початку мовлення позбавила ефіру телеканал "Перший Незалежний", який об'єднав журналістів трьох закритих каналів.

Крім того, учасники мітингу нагадали Президенту Володимиру Зеленському і народним обранцям про чергову річницю Мінських угод, які Україна так і не виконала.

"Сьогодні ми знаходимося на початку вересня, коли сім років тому були підписані перші Мінські угоди. Потім, в лютому 2015 року, був підписаний другий Мінський протокол. І це вже була Дорожня карта, як Україні прийти до миру, яким чином відновити мир у державі. Сьогоднішня влада не зробила нічого для того, щоб виконати Мінські угоди, нічого для того, щоб принести мир в країну. Хоча, йдучи до влади, і чинний Президент, і вся його політична команда обіцяли, що принесуть мир. Вони багато обіцяли. Обіцяли, що боротимуться з бідністю, обіцяли, що зменшать комунальні тарифи, обіцяли, що в країні буде демократія.

Що ми бачимо сьогодні? Ми бачимо, що в країні триває війна, немає ніякої політичної волі у правлячої влади, щоб піти політичним шляхом врегулювання конфлікту. Тільки наша партія має чітку позицію, що потрібен переговорний процес ‒ краще вести переговори, ніж стріляти. І ми за це боремося. Тільки наша партія бореться за справедливі тарифи, ми знаємо, як це зробити. Тільки наша партія може зробити реально робочі місця в Україні", - заявив співголова партії Юрій Бойко.

Він також вказав на те, що сьогодні в Україні опозиція піддається переслідуванню, причому влада використовує для цього всі засоби.

«Ми бачимо політичні репресії, сьогодні наш колега, народний депутат Віктор Медведчук перебуває під домашнім арештом. Ми бачимо закриття телевізійних каналів та інших засобів масової інформації, які говорять правду. І ми будемо проти цього боротися. Ми будемо боротися за те, щоб країну повернути до спокою, стабільності, розвитку», ‒ підкреслив Юрій Бойко.

Незважаючи на переслідування, на такий шалений тиск на опозицію, партія «опозиційна платформа ‒ за життя» з оптимізмом дивиться в майбутнє і вірить, що переможе.

«Ми переможемо, якщо ми зрозуміємо, що самі відповідальні за нашу країну. Ми переможемо, якщо не будемо сидіти по домівках і чекати, що за нас хтось щось зробить. І з приходом такого розуміння за нами буде і перемога!» - заявив на мітингу співголова партії "опозиційна платформа - за життя" Вадим Рабінович.

А народний депутат від ОПЗЖ Юрій Загородній вказав на те, що нинішня влада, замість того щоб займатися соціально-економічною ситуацією в країні, підвищувати рівень життя людей, займається цькуванням опозиції, політичним переслідуванням голови політради «опозиційної платформи ‒ за життя» Віктора Медведчука і незаконно закриває незалежні телеканали. Все це тому, що влада боїться правди, боїться опозиції, яка говорить народу, підкреслив нардеп.

І багатотисячний мітинг, що відбувся, показав, що опозиція ‒ це дійсно реальна сила.