Телеоператор, який працював з Меган Маркл під час перебування її зіркою серіалу "Форс-мажори", розповів, що нинішня герцогиня Сассекська вимагала, щоб в кадр не потрапляли її ступні, яких вона соромиться.

Фанати давно помітили, що пальці на ногах дружини принца Гаррі деформовані, а також видно великий шрам — мабуть, після видалення мозолів. Деякі навіть закликали Маркл в соцмережах не носити відкрите взуття, оскільки її стопи "занадто потворні".

Ноги Меган Маркл
Ноги Меган Маркл

Проте ступні герцогині несподівано були визнані найкрасивішими в світі.

Ноги Меган Маркл
Ноги Меган Маркл

Як пише видання The Sun, британські лікарі-ортопеди Маріон Яо і доктор Кенні вивчили ці частини тіла знаменитостей і, спираючись на принцип так званого «золотого перетину», математично вирахували ідеал.

Ноги Меган Маркл
Ноги Меган Маркл

Як стверджують фахівці, стопи Меган виявилися найбільш близькі до досконалості — на 95%. А довжина зводу стопи збігається з правилом золотого перетину взагалі на 97%. Експерти назвали її ноги "королівськими".

Друге місце, з показником в 91%, займає виконавиця ролі Герміони у фільмах про Гаррі Поттера Емма Уотсон. У неї особливо хороша передня частина ступень.

Далі йдуть Кім Кардашьян (89%) і Міла Куніс (88%).

Раніше повідомлялося, що телеоператор, який працював з Меган Маркл під час перебування її актрисою, поспілкувався на умовах анонімності з журналістами видання Daily Mail, розповів, якою була майбутня герцогиня Сассекська до заміжжя з принцом Гаррі.

Меган Маркл
Меган Маркл

За словами оператора, Меган ще до знайомства з онуком королеви заслужила прізвисько «принцеса» через своїх зіркових замашок і претензій бути дівою. На зйомках вона була примхливою і грубою, поводилася вкрай вимогливо і створювала складності. При цьому він визнає, що знімати її було легко — вона знала, як виконувати свою роботу. «Але як тільки вимикалася камера, вона тут же переставала бути милою і доброзичливою", - згадує чоловік.

Хоча Меган не була актрисою першої величини і була відома тільки по одній ролі в серіалі «Форс-мажори», вона поводилася, як кінозірка. Її завжди супроводжувала ціла свита (причому її помічники любили насміхатися над іншими людьми) і вона встановлювала суворі правила зйомок. Так, вона вимагала, щоб в кадр не потрапляли її ступні, яких вона соромиться. Пальці на ногах Меган деформовані, а також видно великий шрам-мабуть, після видалення мозолів.