В Україні продовжують впроваджувати реформу шкільного харчування. В її рамках вже розробили нове меню для школярів, яке включає в себе смачні страви з корисних продуктів.

Так, голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев опублікував на своїй сторінці в Facebook одне з таких меню на сьогодні, 11 листопада. При цьому невідомо, в якій саме школі дітям пропонували таке меню сьогодні і чи збігається воно з меню в інших школах України. Однак ціни в ньому порівняно низькі.

"Ціни в школі, за новою програмою першої леді", – написав Гетманцев.

ціни на їжу в шкільній їдальні
ціни на їжу в шкільній їдальні

У школі, де було зроблено фото меню, сьогодні, 11 листопада, дітей годували салатом з капусти за 3 грн, але невідомо за скільки грам вказана ціна. Основна страва – "мак енд чіз" – макарони з сиром по-американськи.

Не вказано скільки грам страви, при цьому стояло воно для школярів 7 грн. Також дітям пропонували кавовий напій за 3 грн. Якщо це "напій", то, швидше за все, він без кофеїну. Хліб і печиво стояли 3 грн, але знову ж таки невідомо скільки печива і хліба передбачено в меню.

Крім того, на десерт школярам запропонували випічку на вибір за 7 грн, але не вказано, яку випічку запропонувала дітям шкільна їдальня.