Виховательки, які знущалися над 4-річною дівчинкою, продовжують працювати, а мати дитини отримує погрози. Але вона все ж написала заяву в поліцію.

У селі Стасі Диканського району Полтавської області у дитячому садку двоє виховательок під час тихої години замотали 4-річній дівчинці руки і ноги скотчем, а також заклеїли рот. Мати дитини написала заяву в поліцію, але в дитсадку все заперечують. А виховательок, які знущалися над дитиною, від роботи ніхто не усував.

Інцидент з 4-річною Ніколь Скачко стався 11 листопада під час тихої години. Як розповіла її старша сестра Софія Данішевська, вихователька Оксана О. і Надія З. вирішили покарати дівчинку за непослух - вона стрибала на ліжку. Тому жінки замотали їй скотчем руки і ноги, а також заклеїли рот. Потім ще й лякали дівчинку поліцією, передає Obozrevatel.

Слова дитини підтверджують і інші вихованці дитячого садка.

Знайомі виховательок звинуватили дитину. Мовляв, дівчинка все придумує і обманює. Жінок називають прекрасними працівницями, а мамі дитини навіть пригрозили судами і поліцією.

Батьки Ніколь 15 Листопада написали заяву в поліцію. Слідчо-оперативна група виїжджала в садок. Однак виховательки продовжують працювати.

"Батьки дівчинки до нас у відділ освіти не зверталися. Мама написала заяву в поліцію. Зараз триває розслідування, ми чекаємо на результати. Але немає підстав усувати педагогів від роботи, оскільки їх провина не доведена", – сказала в. о. завідувача відділу освіти Диканської ОТГ Наталія Злидар.

дитячий садок на Полтавщині
дитячий садок на Полтавщині

Ніколь Скачко продовжує ходити в садок, але дівчинку перевели в іншу групу.

Також мама дівчинки каже, що отримує багато дзвінків з жахливими розповідями про співробітниць садка. Але публічно говорити про те, як принижують дітей, багато хто не хоче.

У поліції відкрили кримінальне провадження за ст.137 КК України (неналежне виконання обов'язків щодо охорони життя та здоров'я дітей). Санкція статті передбачає до трьох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади на цей же термін.