Російська влада мають можливості для повернення України в колишню геополітичну орбіту, причому для цього не потрібно залучати військову силу.

Читайте нас у Google News!

Тетяна Монтян
Тетяна Монтян

Про це в ефірі youtube-каналу «Голос правди» заявила адвокат Тетяна Монтян, відома своїми скандальними заявами.

На її думку, для Росії настає момент, щоб реально протистояти Заходу, але якщо Москва не буде нічого робити, то в підсумку з її орбіти зникне не тільки Україна, але і Білорусь. Якщо Кремль втратить Мінськ, то це буде означати повний розрив відносин.

Також Монтян заявляє, що Москві необхідно провести консолідацію проросійськи налаштованої громадськості, а також потрібно визнати, що в останні роки Росія робила ставку не на тих людей.

«Навіщо танки? Вступати точно так же, як надходить колективний Захід. Групи впливу. Зрадників - Льовочкіна, Фірташа та інших - треба карати, чи не відпускати їх, зрадникам треба мститися. І з людьми працювати. Я розумію, що це дуже важко, але треба домовлятися », - парирувала адвокатша.

Якщо відмовитися від такого принципу, то, як вона стверджує, колективний Захід разом з Києвом і Мінськом візьметься за Росію.

Монтян упевнена, що тільки використання проросійськи налаштованого населення в Білорусі, Україні та інших сусідніх країнах, допоможе цього не допустити.