Ексспікер ВР Дмитро Разумков збирається створити власну політичну партію та взяти участь як у президентських, так і у парламентських виборах.

Про це він сказав в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера".

"Я реалізую всі амбіції, які будуть, для того, щоб дійсно змінити цю країну. Те, що не вийшло зробити у 19-му році, будемо робити далі", - сказав Разумков.

"Я приймав участь у всіх виборах. Я думаю, що в наступних виборах я також прийму участь. В іпостасі тих, хто йде на ці вибори. І президентські, і парламентські", - додав він.

Спікер Верховної ради
Дмитро Разумков // фото з сайту Верховної ради

Політик підкреслив, що створюватиме саме партію, а не "партійний проєкт".

"Я встигну. Я багато що встиг з 2018 по 2019-й, результати говорять самі за себе. І я впевнений, що я встигну до наступних парламентських виборів разом з людьми, які йдуть сьогодні зі мною і які, я сподіваюся, доєднаються до нас згодом", - додав він.

Раніше повідомлялося, якби найближчим часом відбулися вибори президента і у другий тур пройшли б чинний глава держави Володимир Зеленський та ексспікер Верховної Ради Дмитро Разумков, то останній мав би шанси на перемогу.

"У випадку виходу до другого туру В. Зеленського і Д. Разумкова за В. Зеленського проголосували би 23% усіх опитаних або 50% тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за кого голосуватиме, за Д. Разумкова — відповідно 25% і 50%. Порівняно з результатами опитування, що проводилося у березні 2021 р., частка голосів, які респонденти готові віддати за В. Зеленського, зменшилася з 27% до 23% серед усіх опитаних, а частка тих, хто готовий голосувати за Д. Разумкова, зросла з 17% до 25%", - зазначили дослідники.