Кабмін України встановив, що "Нафтогаз України" може здійснювати продаж природного газу побутовим споживачам за умови участі постачальника в балансуючій групі.

Про це йдеться в постанові №1236, прийнятому 29 листопада.

"Акціонерному товариству "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України", товариству з обмеженою відповідальністю "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдінг" у період до 30 квітня 2022 року (включно) здійснювати продаж природного газу для потреб побутових споживачів за умови участі покупця у балансуючої групи, утвореної згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України та Кодексу газотранспортної системи", – йдеться в ухвалі.

газ, блакитне паливо
газ, блакитне паливо

Нагадаємо, що в жовтні 2021 року понад 50 газопостачальних компаній почали працювати у складі балансуючої групи НАК "Нафтогаз України". Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що тарифи на блакитне паливо до кінця опалювального сезону не зміняться.

Раніше повідомлялося, що більшість постачальників газу в грудні продаватимуть блакитне паливо за ціною до 8 грн. за куб. газопостачальна компанія "Нафтогаз України" запропонувала традиційні 7,96 грн. за кубометр.