Також компанія змінила тарифні зони та умови доставки по місту і в межах передмістя

Компанія "Нова пошта" вирішила оновити тарифи з 1 січня 2022 року. Зокрема, передбачено окремий тариф на доставку документів у межах країни. З урахуванням конверта ціна складе 40 грн, повідомила прес-служба компанії.

Крім того, в 2022-му продовжить дію акційний тариф на доставку в почтоматы за 35 грн, а також накладений платіж без комісії на перший квартал. Але вже з 1 квітня вартість доставки в поштомати зросте до 45 грн незалежно від напрямку і ваги відправлення.

Фото відділення Нової Пошти
Фото відділення Нової Пошти

Також у компанії передбачили й інші оновлення:

  • тариф за доставку, коли клієнт після огляду повертає посилку-з 2022 року вартість складе 15 грн за відправлення вагою до 30 кг, що нижче вартості базової відправки;
  • спрощення тарифних зон - вона буде розраховуватися в залежності від пунктів призначення, за трьома тарифними зонами (по місту і передмістю, між містами, з / в селище міського типу або село);
  • під час доставки в межах міста і його передмістя вводиться три тарифи за вагою посилок – маленька (до 2 кг), середня (до 10 кг) і велика (до 30 кг).

Що стосується тарифів за доставку по місту або в межах передмістя, то за посилку до 2 кг ціна знизиться з 45 до 40 грн. Вартість доставки відправлень вагою до 30 кг зменшиться зі 100 до 80 грн. У ціну вже входитиме комісія за оголошену вартість до 1000 грн.

До того ж з 1 січня компанія змінює тарифікацію на адресну доставку і забір посилок. Послугу не будуть прив'язувати до ваги. За будь-яке відправлення до 30 кг потрібно доплатити 30 грн, а від 30 кг будуть +90 грн за кожні 100 кг.