Скандальна телеведуча Сніжана Єгорова відмітилася черговою заявою про Україну запевняючи, що "попередня влада продала країну та зробила її приватною компанією в Америці".

Артистка запевняє, що нібито бачила номер реєстрації приватної організації, виходячи з якого Україна не є більше державою та не належить власному народу. Про це вона заявила під час прямого ефіру на Facebook.

Також Сніжана додала, що всі структури включно з Кабміном та Національною Поліцією також є приватною власністю. Телеведуча свято впевнена, що "українців продали з потрохами разом з їхньою землею та ненародженими дітьми"

У своєму ефірі вона звернулася до Петра Порошенка та Володимира Зеленського:

Скажіть, а чи добре вам спиться? Мені часто кажуть, що я не люблю свою батьківщину. А чи любите ви свою батьківщину так, як я люблю її та чи одна у нас батьківщина? А чи правда це, що Україна як держава припинила своє існування? Чи правда те, що Україна є комерційною приватною структурою, зареєстрованою в одному з американських реєстрів? І номери реєстрації додаються. Я виявила це в мережі, у відкритому доступі. Всі відомства і в тому числі сама Україна належать одній приватній особі. Нас купили з потрохами, з нашою землею, з нашими проблемами, з нашими дітьми, які вже народилися або які ще народяться в Україні Сніжана Єгорова

Також Сніжана підкреслила, що "власник України" має на меті зробити з людей дешеву робочу силу. За останні 5 років кількість самотніх матерів виросла у 22 рази, на її думку, це також "сплановано".

"З України хочуть створити країну, де жінки будуть просто мовчати, працювати та народжувати дітей від будь-яких яких завгодно шевелящіхся або вже нешевелящіхся мужиків ... Просто створювати дешеву робочу силу, якої не можна дати нормальну освіту, медичну підтримку, напоїти їх і нагодувати. Нічого з ними не можна буде зробити, і вони просто будуть тупими рабами, які будуть або грати в ігри, або працювати на полях " Єгорова

Не обійшла, Сніжана увагою і Зеленського:

"Тепер звертаюся до вас, Володимире Олександровичу. Ось ви ж начебто не дурна людина. Ви коли рвалися до влади та робили гучні заяви, ви самі вірили в те, що говорили? Або ви нам брехали, що збираєтеся щось міняти. Якщо ви прийшли до влади й побачили документи, що країна вже продана і народу України не належить, так хоч ви нам скажіть правду. що країна продана, вона є приватною компанією, так історично склалося. Ми колонія, концтабір ... ".

Варто відзначити, що Сніжана Єгорова неодноразово робила дивні заяви про Україну, Євромайдан, війні на Донбасі та українців.

Раніше "Українці" писали про заяви Сніжани Єгорової щодо українських вояків.