Відповідний законопроект № 6392 уряд вніс до парламенту 3 грудня.

Зокрема, їм пропонується прописати в Кодексі законів про працю заборону на таку дискримінацію за ознакою вагітності, а також передбачити виплату звільненим вагітним або жінкам з дітьми до півтора років вихідної допомоги в розмірі двох мінімальних зарплат.

З КЗпП також пропонується прибрати зі статей 55 і 63 пряму заборону на роботу в нічний час і заборону на позаурочну роботу для вагітних жінок і жінок, які мають дітей до трьох років, а також неповнолітніх працівників. Замість цього уряд хоче вказати, що певні заборони на нічну і позаурочну роботу в принципі можуть встановлюватися законодавством, колективним договором або угодою сторін.

вагітність
вагітність

У той же час у статті 184 Кабмін хоче все ж прописати заборону позаурочних і нічних робіт, відряджень, робіт по вихідних і святах для вагітних і жінок, які мають дітей до півтора років. Інші жінки і чоловіки, які мають дітей до трьох років або дітей-інвалідів зможуть, залучатися до таких робіт тільки за згодою.

А ось заборона на позаурочні роботи або примусові відрядження для жінок, які мають дітей 3-14 років або дітей-інвалідів, встановлений зараз в цій статті, пропонується виключити.

Крім того, уряд хоче дозволити жінкам, які не є вагітними і не годують дітей до півтора років, працювати на шкідливих і небезпечних роботах.

Також воно пропонує гарантувати вагітним звільнення від роботи на час відповідних медобстеження, але зі збереженням зарплати.

Тривалість відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами пропонується встановити в розмірі від 126 днів замість зафіксованої зараз тривалості 126 днів (для випадків народження від двох дітей або ускладнень при пологах — від 140 днів). Тривалість такої відпустки буде збільшена на відповідний період, якщо жінка народила після прогнозованої в медв'язні дати, проте тривалість частини відпустки після самих пологів залишиться незмінною.