За словами синоптика Наталії Діденко, зниження температури слід очікувати вже наступного тижня. Похолодання також торкнеться столиці, вночі температура опуститься до мінус 14 с°

Наступного тижня в Україні "серйозно похолодає". Так, 21-23 грудня, вівторок-четвер, температура повітря може опускатися до -12... -18 С° в нічні години, а вдень варто очікувати 5-10 С° морозу. Про це повідомила синоптик Наталка Діденко.

Зокрема, похолодання торкнеться і столиці. Пік припаде на середину тижня. Вночі температура впаде до -8...-14 С°, а вдень буде перебувати на рівні -3...-7 С°.

За словами синоптика, таке зниження температури є властивим для українського клімату, однак після порівняно теплого початку зими перший "пристойний мороз" завжди відчутніший.

зима, мороз, сніг, ожеледиця \\ фото МВС України
зима, мороз, сніг, ожеледиця \\ фото МВС України

Що стосується погоди на найближчі дні, то 15 грудня в Україні очікується температура повітря -2...+2. В середньому – близько 0 С°. Мінусова температура очікується тільки в західних областях-4-10 С° нижче нуля.

Крім того, в Карпатах синоптик прогнозує сніг, а на півдні України, крім Запоріжжя, – дощ і мокрий сніг. Одночасно в південній частині України та Донецькій області варто очікувати поривчастого вітру.

У Києві в середу передбачається сира погода, але без істотних опадів. Температура повітря коливатиметься близько 0 С°.

При цьому Діденко зазначила, що це орієнтовний прогноз, і він потребує уточнення. Однак тенденція до похолодання точно буде.