На кордоні України та Словаччини виникли величезні черги з автомобілів і заробітчан, які масово повертаються додому напередодні новорічних свят. У мережі показали знімки, на яких можна помітити, яка ситуація зараз на кордоні.

Про це повідомляє портал "Новости Закарпатья".

Як відомо, українські громадяни масово їздять в інші країни для того, щоб заробити нормальні гроші на проживання в нашій країні. Більш того, не так давно стало відомо, що українці масово тікають до Польщі через те, що в нашій країні занадто дорога комуналка.

Заробітчани
Заробітчани

А так як насуваються новорічні та різдвяні свята, українські заробітчани масово повертаються додому. У зв'язку з цим, на кордонах можна помітити величезне стовпотворіння машин і людей, які намагаються перетнути їх.

На сьогоднішній день черги можна помітити на КПП "Ужгород-Вишнє Німецьке" на кордоні України та Словаччини. Там з'явилися черги з легковиків і фур, а також мікроавтобусів, які розтягнулися на кілька кілометрів.

Заробітчани
Заробітчани

У зв'язку з цим, люди змушені чекати до 10 годин, щоб перетнути кордон. Така ж ситуація була і на КПП "Малий Березний-Убля", який розташований на кордоні України та Словаччини. Там довжина черг становила 3 кілометри.

Нагадаємо, що фахівці стверджують, що основну частину робочої сили на території Польщі складають українські громадяни.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українських громадян попередили про те, що незабаром можуть виникнути труднощі з отриманням візи для роботи в Польщі.

Також портал "Українці" писав, що у Польщі готують масштабні пільги для українців, які планують залишитися в ній мінімум на 4 роки.