На території України поміняються ціни на такий популярний продукт, як сир. На даний момент мова йде про продукт вітчизняного виробництва, а пов'язана зміна ціни з тим, що в Україну завезли рекордну кількість імпортного товару.

Про це повідомляють на сайті "ТСН".

Як виявилося, напередодні новорічних свят на територію нашої країни ввезли величезну кількість закордонного сиру. Повідомляється, що в країну імпортували близько 4 тонн сиру. Зокрема, ввезли 2,5 тисячі тонн напівтвердого і твердого сиру.

Ціни на сир в Україні
Ціни на сир в Україні

Фахівці стверджують, що імпорт зарубіжного продукту відіб'ється на формуванні ціни на цей продукт на українському ринку. Це означає, що вітчизняні виробники повинні будуть або зменшувати виробництво або сильно знижувати ціни на продукцію, щоб люди її купували.

Відомо, що раніше фахівці говорили про те, що напередодні Нового року буде рости ціна на сир. Наприклад, це вже сталося з бакалією і м'ясом, які значно виросли в ціні напередодні новорічних свят.

Ціни на сир в Україні
Ціни на сир в Україні

Варто відзначити, що на українському ринку з'явилося безліч сиру з Польщі. Але самі споживачі стверджують, що якість польського сиру – значно гірше, ніж, наприклад, якість продукту від вітчизняного виробника.

Нагадаємо, що в українському супермаркеті помітили сосиски, вартість яких становить майже 2 тисячі гривень.

Як раніше повідомляв портал "Українці", в Україні різко і істотно зросли ціни на мандарини.

Також портал "Українці" писав, що українців попередили про рекордне подорожчання популярної крупи.