Стало відомо, яку б країну українські заробітчани вибрали для тимчасової або постійної роботи, крім Польщі. Так, згідно з опитуванням, практично половина українського населення виїхало б на заробітки до Німеччини.

Відповідні дані опитування оприлюднили у фонді "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва разом з Київським міжнародним інститутом соціології.

Так, відповідно до результатів опитування можна зробити висновок, що до Німеччини на заробітки вирушили б 47,8% українських громадян. Чехію для роботи обрали б 38,1% українців, а до Австрії поїхали б 32,4% громадян України.

Українські заробітчани
Українські заробітчани

При цьому, до Польщі, куди їздить завжди більшість українців, вирушило б всього 31,3% громадян. До Литви поїхало б 23,8% українців, Словаччину для роботи обрали б 21,8% українських громадян, а Угорщину – всього 13,4% українців.

На заробітки на територію Румунії вирушили б 7,8% українських громадян, а в Молдову і зовсім кількість таких громадян становить всього 6,7% осіб. Жодну з цих країн для роботи не обрали б 32,7% українців.

заробітчани, кордон України та Польщі
заробітчани, кордон України та Польщі

В цілому, молоді люди до 30 років і чоловіки більше хочуть працювати в запропонованих країнах. Більше того, працювати в Австрії та Німеччині хочуть люди, які мають хороше фінансове становище і можуть собі це дозволити.

Нагадаємо, що українські заробітчани не можуть потрапити додому через неможливість перетнути кордон зі Словаччиною.

Як раніше повідомляв портал "Українці", стало відомо, скільки українських громадян зараз працює в Польщі.

Також портал "Українці" писав, що дослідники з'ясували, що в Польщі українських заробітчан зараз найбільше.