В українському уряді встановили мінімальні ціни на пластикові пакети, які вже не можна брати на безкоштовній основі. Відомо, що Уряд прийняв рішення про те, що такі пакети не можуть продаватися за ціною нижче двох гривень.

Про це повідомляють на офіційному сайті Міністерства економіки України.

Варто підкреслити, що мова йде не про оксорозкладані пластикові пакети, якими українцям не можна буде скористатися з весни наступного року. Як виявилося, ціни поставили на пластикові пакети зі стінками товщі 50 мкм, в які загортають продукцію.

Пластикові пакети в Україні
Пластикові пакети в Україні

Так, пакети без ручок і складок з боків коштуватимуть 2 гривні, а пакети без ручок, але зі складками, або з ручками, але без складок, повинні коштувати 2,50 гривень. А ось вартість пакетів з ручками і складками з боків повинна становити 3 гривні.

Слід також уточнити, що ціни, які встановили в українському уряді, є мінімальними. А ось торгові мережі вже можуть ставити свої ціни самостійно, продаючи пластикові пакети за збільшеною ціною.

Пластикові пакети в Україні
Пластикові пакети в Україні

На сьогоднішній день поки пластикові пакети коштують досить мало, але вже незабаром вони серйозно подорожчають. Так, в АТБ вони коштують зараз 12 копійок, в Varus-всього 1 копійку. При цьому, в "Сільпо","Форі", Novus і "Еко-маркеті" ціна на пакети становить 10 копійок.

Нагадаємо, що мобільні оператори позбавляють українців повноцінного безлімітного інтернету.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у Російській Федерації проведуть виставку поліетиленових пакетів.

Також портал "Українці" писав, що у компанії Vodafone розповіли про те, що буде з тарифними планами.