У Києві один з водіїв побачив, що співробітники патрульної поліції порушили ПДР, і повідомив їм про це. Але правоохоронці виписали йому штраф за те, що він використовував мобільний телефон, щоб знімати їх порушення на камеру.

Про це повідомляють на каналі "dtp.kiev.ua" у соціальній мережі Telegram.

Відомо, що автомобіль патрульної поліції пересувався по бульвару Дружби Народів з вимкненими проблисковими маячками. Таким чином, правоохоронці порушили правила дорожнього руху без необхідності.

Один з водіїв побачив це і зробив зауваження правоохоронним органам. За це ті звинуватили очевидця в тому, що він використовував мобільний телефон за кермом, знімаючи порушення. Потім у поліції нагадали про ремінь безпеки, а водій сказав, що відстебнув його при зупинці.

Але патрульна поліція не зупинилася на цьому і звинуватила водія в тому, що він перебував за кермом в нетверезому стані. Але коли правоохоронці перевірили водія на тесті, виявилося, що алкоголю в його крові не було.

Поліція України
Поліція України

Відзначається, що поліція не повезла його в нарколога, але виписала штраф за використання телефону. У цей момент на їхніх очах інше авто порушило ПДР, коли проїхало по тротуару і перетнуло суцільну лінію. Але на це поліція не звернула уваги.

Нагадаємо, що в Україні ввели штрафні санкції для водіїв вантажних автомобілів.

Як раніше повідомляв портал "Українці", на "Нову Пошту" виписали величезний штраф.

Також портал "Українці" писав, що у поліції розповіли про те, скільки людей потрапили під штрафні санкції через порушення карантину.