Відомий банк Приватбанк потрапив у черговий скандал з обслуговуванням клієнтів. Як виявилося, одному з клієнтів банку в касі відділення видали фейкову валюту, а коли клієнт почав вимагати прийняти її назад, йому відмовили.

Відповідний відгук клієнт залишив на сайті "Мінфін".

Як каже українець, у Приватбанку він мав доларовий депозит, а термін у нього вже закінчився. Тому він вирішив зняти певну суму грошей для себе і для того, щоб заново вкласти. Але чоловік не витратив валюту і вирішив залишок теж покласти на депозит.

Скандал з ПриватБанком
Скандал з ПриватБанком

"Але в касі їх у мене не взяли, тому що вони світяться в ультрафіолеті. Як цікаво, це ж ті ж гроші, які мені видали в касі того ж банку. Я йду у відділення, де мені їх видали, там кажуть: "Телефонуйте на гарячу лінію і складайте заявку на перегляд камер відеоспостереження"", – стверджує клієнт банку.

Коли він подзвонив на гарячу лінію, то з'ясувалося, що подивитися номери купюр на камерах відеоспостереження не можна. Тепер можна віддати їх тільки на експертизу на цілий місяць і тоді фахівці вирішать, чи можна цими доларами платити.

Скандал з ПриватБанком
Скандал з ПриватБанком

Співробітники банку уточнили, що клієнт повинен перераховувати готівку біля каси і перевіряти реквізити на місці. За словами співробітників ПриватБанку, якщо купюра не підійшла, то клієнт має право від неї відмовитися.

Нагадаємо, що Приватбанк потрапив у гучний скандал через свого співробітника і клієнта.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у Приватбанку попередили про зупинку роботи терміналів і банкоматів.

Також портал "Українці" писав, що клієнти ПриватБанку скаржаться на блокування рахунків.