Українцям розповіли про те, що на території країни в магазинах виросла ціна на такий популярний овоч, як морква. За словами експертів, за останній тиждень вартість даного овоча в українських магазинах збільшилася на 17%.

Про це повідомляє портал "Comments.ua".

Варто зауважити, що сьогодні 1 кілограм моркви можна купити, в середньому, за 6-8 гривень. Як стверджують фахівці, в кінці минулого тижня вартість цього овоча була нижче на 17%. Виробники, у свою чергу, назвали причину зростання ціни на моркву.

Ціни на моркву в Україні
Ціни на моркву в Україні

Як кажуть виробники, вартість популярного овоча несподівано збільшилася з тієї причини, що торгово-закупівельна діяльність стала дуже активною. Роздрібні мережі та оптовики почали відкладати і створювати запаси на період свят в країні.

Багато на час перестали торгувати овочем, перебуваючи в очікуванні, що він ще виросте в ціні. Крім того, відомо, що основну частину овоча залишили на зберігання, а на полиці магазинів і ринків стали викладати надто багато моркви.

Ціни на моркву в Україні
Ціни на моркву в Україні

Через це, пропозиція на ринку на сьогоднішній день різко впала, через що морква виросла в ціні. Якщо вартість овоча буде збільшуватися і надалі, то фермери можуть почати торгувати запасами зі сховища, через що пропозиція виросте, а вартість впаде.

Нагадаємо, що українцям розповіли про те, що вартість пластикових пакетів в магазинах збільшиться ще більше.

Як раніше повідомляв портал "Українці", фахівці розповіли про те, як в Україні всього за 1 рік зросли ціни на крупи.

Також портал "Українці" писав, що українців попередили про те, що ціна на сир зміниться.