В Україні 45 водоканалам дозволили поміняти свої тарифи на комунальні послуги для населення країни. Згідно з рішенням НКРЕКП, з початку наступного року українцям потрібно буде платити за водоспоживання більше, ніж зараз.

Відповідне рішення оприлюднили на офіційному порталі "НКРЕКП".

Згідно з рішенням НКРЕКП, найвищі ціни встановили в КП "Облводоканалі", яке знаходиться в Запоріжжі. Клієнти даного підприємства повинні будуть платити за 1 кубічний метр централізованого водопостачання та водовідведення 54,63 гривень без ПДВ.

Тарифи на воду в Україні
Тарифи на воду в Україні

Також високі ціни встановлені для клієнтів комунального підприємства "Уманьводоканал", які змушені будуть оплачувати 1 кубічний метр води 47,92 гривнями. Клієнтам КП "Бердянськводоканалу" повинні будуть віддавати за 1 куб води 47,56 гривень.

Що стосується української столиці, то для її жителів тарифи зростуть на 20%. Для киян вартість 1 кубічного метра води без ПДВ становитиме 25,32 гривень. А якщо враховувати ПДВ, то українцям у столиці потрібно буде віддавати за 1 куб вода 30,38 гривень.

Тарифи на воду в Україні
Тарифи на воду в Україні

За 1 кубометр централізованого водопостачання киянам потрібно буде віддавати 16,164 гривень, включаючи ПДВ. При цьому, вартість 1 кубічного метра централізованого водовідведення становитиме 14,22 гривень з ПДВ.

Нагадаємо, що українських громадян попередили про зростання цін на найпопулярнішу крупу.

Як раніше повідомляв портал "Українці", в Україні зросли ціни на деякі продукти харчування до новорічного столу.

Також портал "Українці" писав, що компанія "Нова пошта" вирішила оновити свої тарифи з 1 січня.