"Укрзалізниця" в черговий раз опинилася в самому епіцентрі уваги через скандал, який влаштувала пасажирка одного з поїздів. Виявляється, дівчина виявила залишки вугілля в багажному відсіку вагона, через що не змогла покласти туди свою валізу.

Про це повідомляє користувач ігор Грумідський на своїй сторінці у Facebook, додавши фото.

У вагоні поїзда дівчина виявила, що в багажному відсіку, куди прийнято складати валізи, лежить щось дуже дивне і несподіване. Як виявилося, у відсіку дівчина побачила залишки вугілля. Після побаченого дівчина відразу ж звернулася до провідниці.

Фото з Укрзалізниці
Фото з Укрзалізниці

Та, в свою чергу, розповіла, що вони так перевозять пальне, щоб топити у вагоні. При цьому, провідниця запропонувала пасажирці пакет, щоб вона змогла скласти свою валізу.

"І таке ми можемо! В одному з купе у відділі для валіз пасажирів дівчина виявила залишки вугілля. Провідниця пояснила, що таким чином зберігається пальне для опалення вагона і запропонувала жінці пакет для її багажу", - написав чоловік у своїй публікації в соціальній мережі.

Фоловер відразу ж почав реагувати на пост і фото і залишати свій коментарі під публікацією.

"Ну і? Теж мені новина? А купе не перше випадково? Спеціального місця для зберігання на скільки я знаю у них немає. Ось і маємо те що маємо", - написав один з користувачів мережі.

Коментарі на пост Ігоря Грумідського в Facebook
Коментарі на пост Ігоря Грумідського в Facebook

Нагадаємо, що Укрзалізниця встряла в скандал через карту із зображенням України.

Як раніше повідомляв портал "Українці", керівник компанії "Укрзалізниця" зробив публічну заяву.

Також портал "Українці" писав, що в Україні вступили в дію нові правила перевезення пасажирів.