В Україні всього за 1 рік істотно зросла вартість яєць, які завжди потрібні вдома. Якщо на початку року за 1 десяток яєць потрібно було віддати всього 22 гривню, то на сьогоднішній день ціна на них злетіла до 40 гривень і навіть вище.

Про це повідомляє портал "РБК-Україна"

Фахівці розповіли, чому ціна на яйця в Україні За останній рік досягла високих позначок. За словами експертів, однією з причин подорожчання яєць є скорочення виробництва яєць на території нашої країни на 13,5%.

Вартість яєць в Україні
Вартість яєць в Україні

"Обсяги виробництва вітчизняних яєць в країні скоротилися, а це вдарило по ціновій політиці. Фермери пояснюють, що основна причина подорожчання яєць і зменшення їх виробництва – це зниження потужностей великих виробників", – кажуть фахівці.

Якщо дивитися на ситуацію, яка зараз склалася на 28 грудня, то вартість яєць в київських супермаркетах становить від 37,5 до 44 гривень за 1 десяток. Так, фахівці розповіли, скільки сьогодні коштують яйця в популярних магазинах.

Вартість яєць в Україні
Вартість яєць в Україні

В АТБ зараз один десяток яєць коштує 37,5 гривень, а в "Сільпо" ця ціна становить 43,69 гривень за десяток. У Novus десяток яєць можна придбати за 41,49 гривню, а в Varus вартість десятка яєць становить 39 гривень.

Нагадаємо, що українських громадян попередили про те, що незабаром може подорожчати хліб.

Як раніше повідомляв портал "Українці", з 1 січня в Україні зросте вартість водоспоживання.

Також портал "Українці" писав, що українцям розповіли про те, що ціна на буряк досягла рекордних позначок.