Жителям України повідомили дуже важливу новину. Стало відомо, що Україна і Європейський Союз підписали фінансову угоду.

Відповідну інформацію розмістили на порталі «UA News»

Є інформація про те, що віце-прем'єр-міністр з європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанишина повідомила, що вона нещодавно підписала угоду про фінансування річної програми дій 2020 року про співробітництво у сфері ядерної безпеки між Урядом України та ЄС.

Важливо відзначити, що на цю співпрацю було виділено дуже велика сума – 6.5 мільйонів євро.

Урядовий сайт говорить про те, що вартість даної програми - 6.5 мільйонів євро. Внесок України буде 1.5 мільйонів євро, а внесок ЄС становить 5 мільйонів євро.

"Гроші підуть на розробку рекомендацій щодо можливих варіантів і технологічних рішень для майбутнього Управління пунктом поховання радіоактивних відходів «Підлісний», а також поводження з відходами, що містяться. Це також сприятиме вдосконаленню системи радіаційного моніторингу водних ресурсів у зоні відчуження", - повідомляється українському народу.

Крім цього, Ольга Стефанишина заявила про те, що є ще один документ, в якому йдеться про вирішення проблем у сфері транспорту. Це говорить про те, що в Україні можуть вирішитися проблеми з дорогим транспортом і дорогими поставками.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українцям розповіли, які катастрофи можуть очікувати в 2022 році.