З 1 січня наступного року український уряд вирішив збільшити розмір зарплатні для педагогів різних установ. У Кабінеті Міністрів України розповіли про розмір надбавки і про те, хто з педагогів її отримає.

Відповідну постанову розмістили на офіційному сайті українського уряду.

10% надбавки отримають педагоги закладів спеціалізованої освіти, які працюють у галузі освіти. Також надбавку до окладу отримають і педагоги гімназій, ліцеїв, колегіумів, гімназій-інтернатів тощо.

Українські вчителі
Українські вчителі

Надбавки варто очікувати і вчителям вищих професійно-технічних училищ та закладів освіти інтернатного типу. Однак, цього не варто чекати вчителям, які працюють у закладах загальної середньої освіти.

Крім того, збільшувати розмір окладу будуть і вчителям, які мають управління над класами. Це стосується класних керівників початкових і підготовчих класів закладів загальної середньої освіти, яким належить +20% до зарплати.

Українські вчителі
Українські вчителі

Також на 25% зарплату збільшать вчителям, які є класними керівниками учнів 5-11 класів у закладах загальної освіти. А педагоги професійних та професійно-технічних закладів отримають 20% до зарплати.

Нагадаємо, що в Україні суддям хочуть збільшити розмір пенсійних виплат.

Як раніше повідомляв портал "Українці", український уряд обіцяє перерахувати прожитковий мінімум.

Також портал "Українці" писав, що в НБУ пояснили, чому в Україні зростають ціни.