На території України всього за 1 рік істотно впала ціна на такі популярні фрукти, як яблука. Повідомляється, що середня вартість фрукта впала до 13 гривень за 1 кілограм, хоча в цей же період, але в минулому році, вони коштували 18 гривень.

Про це повідомляють на сайті "ТСН"

Так, середня ціна на яблука в українських супермаркетах становить від 8 до 15 гривень за 1 кілограм, але є продукція і дорожче, все залежить від сорту фрукта. А ось на оптових ринках українці можуть помітити, що 1 кілограм яблук коштує 5-12 гривень.

Ціни на яблука в Україні
Ціни на яблука в Україні

При цьому, найнижчі ціни встановлені на яблука сортів "чемпіон", "гала", "айдаред" і "семиренко". А ось вартість сорту яблук "муцу" і "голден" є найвищою. Українцям розповіли, скільки зараз коштують яблука в різних магазинах.

Наприклад, в Novus за 1 кілограм яблук сорту "Чемпіон" потрібно віддати 16,99 гривень, за сорт "гала" – 13,99 гривень. Яблука "семиренко" коштують 15,99 гривень, а сорт "ред чіф" продається там за 26,99 гривень.

Ціни на яблука в Україні
Ціни на яблука в Україні

В АТБ вартість яблук "голден" становить 10,95 гривень за 1 кілограм, за 1 кілограм сорту "айдаред" і "чемпіон" потрібно віддати 11,95 гривень. У "Форі" сорт "айдаред" коштує 9,30 гривень, "голден" – 13,90 гривень, а "гала" - 12,90 гривень.

Нагадаємо, що на території України суттєво зріс у ціні 1 десяток яєць.

Як раніше повідомляв портал "Українці", в Україні збільшилася вартість такого важливого продукту, як хліба.

Також портал "Українці" писав, що українцям розповіли про подорожчання популярного овоча - буряка.