Ощадбанк потрапив у серйозний скандал через те, що обдурив пенсіонерку і вкрав у неї гроші. Як виявилося, у відділенні банку пенсіонерці без її відома нав'язали кредитну карту, з якої пізніше хтось зміг списати гроші.

Відповідний відгук написала клієнтка банку на спеціальному сайті "Мінфін".

За словами клієнтці, разом з жінкою вона вирушила у відділення, щоб допомогти їй зняти пенсійну виплату з картки. Там одна зі співробітниць банку нав'язала карту пенсіонерці з кредитним лімітом, навіть не сказавши їй про це.

Ощадбанк
Ощадбанк

Як каже клієнтка, коли вони прийшли додому, то побачили повідомлення про те, що їм схвалили кредитний ліміт у розмірі 1500 гривень. Пенсіонерка, в свою чергу, вирішила закрити непотрібну карту, коли наступного разу піде знімати пенсію.

Клієнтка говорить про те, що карту в банку вони не отримували, але вже через 10 днів вони помітили списання з неї. Виявляється, після відкриття цієї карти хтось замовив суші на 424 гривні. Після цього клієнтка заблокувала карту, звинувативши в тому, що Ощадбанк займається шахрайством.

Скандал в Ощадбанку
Скандал в Ощадбанку

"На всякий випадок заблокували. Як таке могло статися? Крім шахрайських дій співробітників відділення варіантів більше немає!" - обурена жінка.

Нагадаємо, що у Приватбанку клієнту видали фейкову валюту і відмовилися приймати її назад.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українські громадяни обурені роботою Ощадбанку.

Також портал "Українці" писав, що клієнт Ощадбанку обурений тим, що в роботі банку стався новий збій.