Українським громадянам розповіли про те, що напередодні новорічних і різдвяних свят в країні подорожчав популярний овоч. Повідомляється, що на полицях магазинів можна вже побачити, як піднялася вартість 1 кілограма помідорів.

Про це повідомляють на сайті "Минфин".

Так, в листопаді 1 кілограм червоних помідорів в українському магазині можна було придбати, в середньому, за 36,72 гривень. На сьогоднішній день за 1 кілограм помідорів українським громадянам доводиться віддавати 41,95 гривень.

Помідори
Помідори

Так, 1 кілограм рожевих помідорів продавався по 52,36 гривень, а сьогодні його вартість зросла до 78,26 гривень. А ось помідори сливка продавали раніше по 53,03 гривні, а на сьогоднішній день ціна на них впала, зараз вони коштують вже 52,93 гривні.

"Індекс споживчих цін на помідори в грудні 2021 склав 117,31%. У порівнянні з попереднім місяцем, середні ціни збільшилися на 17,31%", - зазначено в Міністерстві фінансів.

Помідори
Помідори

При цьому, важливо знати, що не тільки помідори змінилися в ціні в українських магазинах. У грудні, в порівнянні з минулим місяцем, збільшилася вартість деяких овочів. Наприклад, ціна на болгарський перець і буряк виросла на 20% і 26%.

Нагадаємо, що на території України значно зросла ціна на десяток яєць.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у двох українських містах хочуть збільшити ціни на проїзд у громадському транспорті.

Також портал "Українці" писав, що українців попередили про те, що на початку року може подорожчати хліб.