В Україні хочуть внести кілька змін, які стосуються правил дорожнього руху. У Міністерстві внутрішніх справ звернулися до українських водіїв, розповівши їм про те, які нововведення введуть в правила.

Про це повідомляють у прес-службі Міністерства внутрішніх справ.

Українським водіям пояснили, що може змінитися в правилах дорожнього руху. Згідно із законопроектом, українських водіїв можуть штрафувати в тому випадку, якщо вони не поміняли літню гуму на зимову в зимову пору року.

ПДР в Україні
ПДР в Україні

"Забороняється експлуатація транспортних засобів згідно із законодавством при наявності таких технічних несправностей і невідповідності наступним вимогам: з 1 жовтня по 31 березня на транспортний засіб встановлені літні шини", - стверджують в МВС.

При цьому, українським водіям приберуть вимоги щодо того, щоб шини підходили під дорогу. Так, українським водіям дозволять робити так, щоб гума на колесах відповідала стану дорожнього покриття.

ПДР в Україні
ПДР в Україні

Крім того, українські водії, які їздять на машині на механічній коробці передач, теж будуть оштрафовані. Вони змушені будуть їздити на автомобілі, включивши денні вогні. А в тому випадку, якщо таких вогнів не виявиться в авто, потрібно буде включати ближнє світло фар.

Нагадаємо, що у Києві водій легкового автомобіля проігнорував ПДР, виїхав на залізничний проїзд і потрапив під колеса поїзда.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у Кривому Розі правоохоронці зупинили величезні фури за порушення ПДР.

Також портал "Українці" писав, що у Рівненській області Підлітки на легковику влаштували перегони.