З 1 січня 2022 року компанія "Нова пошта" змінила свої тарифи на доставку посилок на території України. Так, ціни на доставку будуть варіюватися в залежності від того, яким буде пункт призначення, за трьома новими тарифними зонами.

Про це повідомляють у прес-службі компаніі.

Так, тарифи будуть змінюватися для доставки по місту і його передмістю, між українськими містами і з або в смт або село. Доставка маленького вантажу до 2 кілограм в межах міста і його передмістя коштуватиме не 45, а 40 гривень.

Нова пошта
Нова пошта

Якщо вага посилки становить до 30 кілограм, то за неї потрібно буде заплатити не 100, А 80 гривень. Доставка документів, як нова послуга, коштуватиме 40 гривень. Вартість буде однаковою на цілий рік, а в неї вже включений конверт з картону.

Також з 1 січня компанія змінює тарифи на кур'єрську доставку і забір посилок з адреси. Тепер за будь – яку посилку вагою до 30 кілограм людині потрібно буде доплатити 30 гривень, а для посилок понад 30 кілограм - 90 гривень за кожні 100 кілограм.

Нова пошта
Нова пошта

Крім того, компанія залишила акцію на доставку в почтоматы за 35 гривень, а також наложку без комісії. А ось вже з 1 квітня доставка в Поштомат коштуватиме вже 45 гривень. Також зміниться тариф за доставку на обмін у відділенні, він становитиме 15 гривень.

Нагадаємо, що українських громадян попередили про те, що в країні зміниться вартість сиру.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українцям розповіли про рекордне подорожчання гречки.

Також портал "Українці" писав, що українців попередили про те, що в магазинах зміниться вартість молочних продуктів.