Жителям Києва дали довгоочікувану відповідь щодо того, чи буде змінюватися вартість проїзду в громадському транспорті найближчим часом. Так, поки ціни на проїзд у київському транспорті залишаться такими ж, але вже до весни вони почнуть істотно зростати.

Про це повідомляє портал "РБК-Україна"

У Кабінеті міністрів України хочуть поставити нову ціну на квитки в комунальному автобусі, тролейбусі, метро і трамваї на позначці в 20 гривень за 1 поїздку. Важливо розуміти, що всі тарифи для пільговиків залишаться колишніми.

Проїзд у транспорті
Проїзд у транспорті

При цьому, імовірно, ціни на проїзд з "Картою киянина" складатимуть 12 гривень. За словами київського голови Віталія Кличка, жителям Київської області можна буде купити проїзний, за допомогою якого є можливість придбати поїздку за 14 гривень.

За допомогою електронного квитка Kyiv Smart Card 1-9 поїздок коштуватиме 20 гривень. Якщо людина їздитиме від 10 до 19 разів, то їй доведеться заплатити 19 гривень, а 20-29 поїздок на громадському транспорті коштуватиме 18 гривень.

Проїзд у транспорті
Проїзд у транспорті

Безлімітні проїзні коштуватимуть 2990 гривень, а поїздки в кількість 124 разів становитиме за ціною 1761 гривень. А шкільні та студентські проїзні коштуватимуть менше. Безлімітний проїзний для школярів коштуватиме 747,5 гривень, а Студентський – 1495 гривень.

Нагадаємо, що у Кабінеті міністрів України вирішили не підвищувати вартість хліба в магазинах.

Як раніше повідомляв портал "Українці", на території України різко злетіли ціни на популярний овоч.

Також портал "Українці" писав, що прем'єр-міністр України Денис Шмигаль розповів, що буде з тарифами на комуналку.