В Україні знову подорожчають тютюнові вироби, ціна на які може досягти 100 гривень. Повідомляється, що вартість однієї пачки сигарет для українського населення буде час від часу збільшуватися до тих пір, поки вона не досягне європейських позначок.

Про це повідомляє портал "Today.ua"

Відомо, що наша країна змушена буде щорічно підвищувати акциз на тютюнові вироби на середню позначку в 20%. Повідомляється, що підвищення ціни на сигарети зазначено в Угоді про асоціацію з Європейським союзом, яку підписала наша влада.

Ціни на сигарети в Україні
Ціни на сигарети в Україні

Як виявилося, саме через зобов'язання перед європейськими країнами в Україні щороку підвищується ціна на сигарети. Наприклад, в 2022 року середня вартість однієї пачки сигарет складе 50 гривень, однак, це ще далеко не межа.

Подальше подорожчання призведе до того, що в 2023 році українські громадяни купуватимуть 1 пачку сигарет, в середньому, за 70 гривень. Вже в 2024 році одна пачка сигарет буде коштувати 84 гривні, а в 2025 році її ціна досягне 101 гривні.

Ціни на сигарети в Україні
Ціни на сигарети в Україні

Але не тільки сигарети подорожчають, інші засоби куріння теж виростуть в ціні. Наприклад, вартість стіків і рідини для вейпів збільшиться, приблизно, на 20%. За 1 тисячу штук таких коштів доведеться заплатити вже 1 747,6 гривень.

Нагадаємо, що жителів Києва попередили про те, що в громадському транспорті збільшиться вартість проїзду.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українських громадян попередили про подорожчання блакитного палива.

Також портал "Українці" писав, що українські депутати вирішили зупинити можливе подорожчання хліба.