Українським громадянам розповіли про те, що деякі категорії людей зможуть отримати подвійний страховий стаж до пенсії. Українцям розповіли, хто може на це розраховувати, і що це означає для населення нашої країни.

Про це повідомляють на сайті "ТСН"

Так, до статті 60 Закону України "Про пенсійне забезпечення" внесли важливу зміну. Відомо, що нововведення стосуються того, які українські пенсіонери мають право отримати страховий стаж до пенсії в подвійному розмірі.

пенсія, старенька, виплати, старість
пенсія, старенька, виплати, старість

Згідно зі змінами в статті, отримати подвійний страховий стаж можуть пенсіонери, які працювали в протичумних і лепрозорних закладах охорони здоров'я. Також таке право мають і пенсіонери, які працювали в психіатричних закладах охорони здоров'я.

Крім того, отримати подвійний стаж можуть пенсіонери, які працювали в лікарнях з ВІЛ або СНІД-інфікованими. Також пенсіонери, які працювали в інфекційних закладах реанімаційних відділень закладів охорони здоров'я, теж можуть отримати подвійний стаж.

Пенсіонери
Пенсіонери

Якщо пенсіонер працював у цих місцях до введення в силу Закону України "Про загальнообов'язкове пенсійне страхування", до 1 січня 2004 року, то період роботи і страховий стаж нараховується йому в подвійному розмірі. А ті, хто працював після 1 січня цього року, отримають у подвійному розмірі лише період роботи.

Нагадаємо, що в Україні збільшили розмір необхідного страхового стажу для виходу на пенсію.

Як раніше повідомляв портал "Українці", в Україні набирають чинності нові вимоги для виходу на пенсію.

Також портал "Українці" писав, що українським суддям планують збільшити розмір пенсій.