Український уряд зменшив розтрати на виплату субсидій для населення в бюджет країна на 2022 рік. Проте, після підвищення тарифів, яке планує бути в кінці опалювального сезону, уряд хоче виділяти більше на виплати.

Відповідний законопроект Про держбюджет №6000 оприлюднили на сайті українського парламенту.

Відповідно до законопроекту, розтрати на житлові субсидії та пільги для українського населення на оплату комунальних послуг передбачені на рівні в 38,4 мільярдів гривень. При цьому, варто зауважити, що сьогодні це набагато менше, ніж минулого року.

Субсидія
Субсидія

Однак у Меморандумі з МВФ влада нашої країни обіцяє виділити більше бюджету для виплат субсидій для українського населення вже цієї весни. Саме в цей час українцям обіцяли підвищити вартість комунальних послуг.

У документі зазначено, що витрати в бюджеті на цей рік для виплат субсидій на житлово-комунальні послуги достатні. Їх вистачить для того ж кількість учасників програм субсидій, як і в минулому році, але з умовою незмінності тарифів.

Субсидія в Україні
Субсидія в Україні

"Однак після перегляду тарифів навесні ми забезпечимо, щоб у переглянутому бюджеті були визначені необхідні ресурси для своєчасного і повного забезпечення зазначеної програми", - йдеться в законопроекті.

Нагадаємо, що українським громадянам розповіли про те, чи можуть їх позбавити субсидій в опалювальному сезоні.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українцям розповіли, яка категорія громадян може отримати субсидії.

Також портал "Українці" писав, що у Міністерстві соцполітики пояснили, чи поєднуються борги і субсидія.