Онлайн-банк Monobank потрапив у гучний скандал з обслуговуванням клієнтів і оплатою послуг. Одна з клієнток поскаржилася на те, що вона оплатила поїздку в метро Києва картою, але так і не змогла зробити поїздку, хоча гроші у неї зняло.

Про це повідомляє портал "Технофан"

Як стверджує Українка, в київському метро вона оплатила поїздку через Google Pay, після чого у неї зняло гроші, але в метро так і не пропустило. Коли вона звернулася до оператора, то сказала, що їй потрібна квитанція з турнікета.

Монобанк
Монобанк

Клієнтка банку поскаржилася на те, що оператор просто над нею посміявся, а оплату так і не скасував. Обурена Українка здивувалася, що це всього лише за 8 гривень, а незрозуміло, що було б за 1 тисячу гривень або навіть більше.

"Оператор в трубку сміється і каже, На жаль, не їздить по метро і вимагає квитанцію. Де її взяти? І це всього за вісім гривень, а якщо зніме тисячу або більше, то як бути? Банк не може скасувати транзакцію", – обурилася клієнтка.

Monobank
Monobank

У свою чергу, співробітники банку пояснили, що спочатку сума резервується на карті, а потім організація відсилає запит на списання, після чого починається взаєморозрахунок. А якщо організація не відправляє запит на списання, то на рахунок гроші повертаються тільки на 12-й день.

Нагадаємо, що клієнт Приватбанку поповнив карту в терміналі, але гроші так і не прийшли.

Як раніше повідомляв портал "Українці", пенсіонерці в Ощадбанку нав'язали кредитку, з якої потім хтось списав гроші.

Також портал "Українці" писав, що у Приватбанку клієнту видали фейкову валюту і відмовилися її приймати назад.