Укрзалізниця в черговий раз потрапила в самий епіцентр скандалу через обслуговування пасажирів і комфортності поїздів. Так, пасажири помітили, що компанія нахабно і безсовісно "розвела" їх на гроші, надавши повний дискомфорт за величезні Фінанси.

Відповідні скарги оприлюднили на сторінці "Общественный контроль Укрзализныци" в Facebook.

Так, пасажири купили квиток в купейний вагон поїзда 231/232 Дніпро-Івано-Франківськ, а потрапили вони в плацкартний вагон. Пізніше з'ясувалося, що цей поїзд майже повністю зроблений з купейних вагонів виробництва ТВЗ 1992 року.

Укрзалізниця
Укрзалізниця

"Такі ж короткі і жорсткі полиці, як у плацкарти. Між полицею і стінкою навіть провалюється подушка. Тобто про якийсь підвищений комфорт не може бути й мови", - висловився незадоволений пасажир поїзда.

Вартість квитка у фірмовий поїзд становить 810 гривень за 1 пасажира. У вагоні СВ, який коштував 2 тисячі гривень, не виявилося вакуумного туалету, СВЧ-печі і холодильника, хоча в такому класі вони повинні бути.

"Також неприємно здивував вагон СВ в цьому складі. При вартості близько 2000 грн ми очікували побачити новий СВ, або хоча б недавно відновлений СВ з біотуалетом, новими меблями, СВЧ-піччю і холодильником у провідника", - стверджує незадоволений пасажир.

Нагадаємо, що Укрзалізниця представила перший двоповерховий поїзд з величезним комфортом.

Як раніше повідомляв портал "Українці", пасажир Укрзалізниці незадоволений російською музикою у вагонах.

Також портал "Українці" писав, що пасажирка Укрзалізниці помітила в багажному відділі залишки вугілля.