У мережі розмістили черговий скандальний випадок, який пов'язаний з ПриватБанком. Стало відомо, що українець втратив свої гроші в банкоматі, який вимкнувся прямо перед його очима.

Відповідний пост розмістили на порталі «Хвиля»

В черговий раз в ПриватБанку зламався банкомат, який просто «з'їв» гроші українця. Через це житель України терміново звернувся в банк і поскаржився на невдалу операцію.

Важливо відзначити, що чоловік знімав гроші з закордонної карти. За його словами, він відправився в банкомат в Кривому Розі, щоб зняти гроші. У момент завантаження, коли банкомат повинен був видати кошти, він просто перезавантажився і виплюнув карту.

Скандал у Приватбанку
Скандал у Приватбанку

"Через хвилин 5 включився і почав працювати в звичайному режимі. Готівку так мені і не повернув. Списання грошей із зарубіжної карти відбулося!", - заявив українець.

Крім цього, чоловік сказав, що подзвонив на гарячу лінію 3700, де йому сказали, що в такому випадку необхідно звернутися в той банк, який видав йому карту.

Приватбанк
Приватбанк

«У разі неуспішної операції, якщо кошти списані з карти, необхідно звернутися до підтримки банку, що випустив карту, для формування заявки на повернення», - відповів ПривтБанк українцю.

Нагадаємо, що у мережі розповіли, що Монобанк списує гроші в українців.