З наступного місяця в Україні працівники правоохоронної служби отримають надбавки до заробітньої платні. За словами глави МВС Дениса монастирського, це торкнеться також і Національної поліції, якій виплатять 1 мільярд гривень.

Відповідну заяву глава Міністерства внутрішніх справ України Денис Монастирський зробив на своїй сторінці у Facebook.

За словами міністра, в Державному бюджеті за останні 2 роки не було коштів на підвищення грошового забезпечення, а доплати були точковими. Саме з цієї причини в бюджеті нашої країни зазначено підвищення зарплат для правоохоронців.

Поліція України
Поліція України

Денис Монастирський стверджує, що президент України Володимир Зеленський дав важливе доручення. Він доручив українському уряду з 1 лютого на 10% збільшити розмір заробітних плат для співробітників системи МВС усіх категорій.

Також міністр говорить про те, що зарплати підвищать не тільки правоохоронним службам. Це торкнеться також рятувальників, прикордонних служб, працівників Національної гвардії та співробітників міграційної служби.

"Зазначимо, кошти для такого підвищення заробітних плат нам вдалося отримати завдяки спецоперації "Акциз". Вона за моїм дорученням розпочата проти нелегальної реалізації підакцизних товарів з 1 листопада минулого року", - також стверджує глава МВС.

Нагадаємо, що в Україні всім педагогам планують збільшити розмір заробітної плати.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українським суддям хочуть повторно збільшити розмір пенсій.

Також портал "Українці" писав, що українським громадянам розповіли про індексацію пенсій.