Громадянам України повідомили дуже незвичайну і досить дивну новину, яка стосується податків. Один український чиновник запропонував платити податок за цукор у напоях.

Відповідну інформацію розмістили на порталі «Оглядач»

Голова парламентського комітету з питань здоров'я нації Михайло Радуцький звернувся до решти чиновників з незвичайною пропозицією - ввести податок на цукор у газованій воді.

Якщо задуматися, то це може підвищити ціни на напої, що наштовхує на думку, що українці будуть менше пити шкідливої води.

"Якщо це окремий податок, збори по ньому потрібно буде якимось чином моніторить. Це призведе до додаткових витрат, це точно. Але чи істотні надходження-щоб спрогнозувати, потрібно мати більше інформації про ринок", - розповів Михайло Радуцький.

Важливо помітити, що гроші з податків не будуть йти в бюджет влади, вони будуть цільовими. Наприклад, в Мексиці такий податок вже давно діє. У цій країні податок з солодких напоїв йде на боротьбу з ожирінням, що багато про що говорить.

Також, є відомості про те, що такий податок вже дійсний у багатьох країнах світу: Латвії, Польщі, Ізраїлі та інших.

На даний момент не відомо, так буде втілюватися ця ідея в Україні, але, влада почала думати над тим, як впровадити черговий податок.

Нагадаємо, що український журналіст повідомив про нові ціни на соняшникову олію, яка стоїть як оливкова з Італії.