На контрольно-пропускних пунктах на західному кордоні помітили величезні черги, які розтягуються на цілі кілометри. Як виявилося, українські заробітчани повертаються в європейські країни після новорічних і різдвяних свят.

Про це повідомляють на сайті "ТСН".

На шести КПП у Львівській області помітили величезну чергу, яка складається з більш, ніж 600 автомобілів. Найбільшими чергами є черги на пунктах пропуску "Шегиня" і "Краковець", так як звідти через Польщу зручніше їхати в інші європейські країни.

Заробітчани на кордоні
Заробітчани на кордоні

Водії скаржаться на те, що у величезних чергах їм доводиться стояти по 6-9 годин. Прикордонна служба на кордоні всього за 9 годин пропустила 450 автомобілів. Як кажуть у прикордонній службі "Краковець", така ситуація була очікуваною, тому на кордоні збільшили кількість працівників.

"Це накопичення прогнозоване. Збільшено кількість складу змін прикордонних нарядів. Здійснюється оформлення на всіх наявних смугах в пунктах пропуску. У пункті пропуску "Краковець" є чотири смуги руху для легкових транспортних засобів", - кажуть у прикордонній службі.

При цьому, на кордоні попереджають, що до кінця тижня можуть з'явитися невеликі черги з автомобілів. Щоб в'їхати в Польщу, потрібно мати сертифікат про вакцинацію або тести на коронавірус, які можна зробити на самому КПП або перед ним.

Нагадаємо, що українські заробітчани масово їдуть в іншу країну на заробітки, промінявши Польщу.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українські заробітчани масово повертаються на батьківщину, створюючи величезні черги на кордонах.

Також портал "Українці" писав, що українських заробітчан попередили про серйозні проблеми з працевлаштуванням у Польщі.