Укрзалізниця знову встряла в скандал, який спалахнув на тлі умисного шахрайства. Пасажир купував квиток без води, а коли сформувався розрахунковий документ, то перед його очима з'явилася збільшена вартість.

Відповідну ситуацію пасажир на ім'я Andrew Markoff розповів на своїй сторінці в Facebook.

"Укрзалізниця-Ukrzaliznytsia, ви може періодично совість то включайте ... скористався https://booking.uz.gov.ua / і виявив там таке собі замасковане шахрайство. Коли клієнт на вашому сайті вибирає квитки з водою або з обідом вартість безпосередньо води або обіду взагалі не вказується. І коли прибираєш прапорець або відзначаєш прапорцем воду (яка чомусь стоїть відразу? Не безкоштовно ж!), то ціна не змінюється і створюється переконливе враження що вода включена безкоштовно. І абсолютно можна не помітити як вже тільки в самому кінці, при формуванні розрахункового документа сума стала більше. Виглядає як умисний обман", - висловився обурений пасажир.

Скандал в Укрзалізниці
Скандал в Укрзалізниці

Люди в коментарях відразу ж почали висловлювати свою думку щодо цієї ситуації.

"Такий прийом там використовувався завжди, спочатку з чаєм. Підсумкову суму ти бачиш тільки на етапі остаточного розрахунку", - пишуть в коментарях.

Скандал в Укрзалізниці
Скандал в Укрзалізниці

"Укрзалізниця-Ukrzaliznytsia спасибі! Підтвердили що ви довб*йоби. Законодавство вивчіть і покажіть це юристам. Вони розкажуть який штраф за такі жарти", - також написав пасажир.

Скандал в Укрзалізниці
Скандал в Укрзалізниці

Нагадаємо, що пасажири Укрзалізниця обурені повним дискомфортом за величезні гроші.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Укрзалізниця запустила перший двоповерховий поїзд.

Також портал "Українці" писав, що пасажир Укрзалізниці обурився через російську музику у вагоні.