Для українських роботодавців придумали серйозне покарання у вигляді величезних штрафів. З цього моменту всім роботодавцям в Україні заборонено вказувати у своїх вакансіях вимоги щодо статі людини і пропонувати роботу тільки певній статі.

Про це повідомляють на Урядовому порталі.

Тепер з цього моменту роботодавцям заборонено вказувати в описі вакансії інформацію про кандидата. Йдеться про те, що тепер їм не можна тепер вказувати стать, вік, національність і місце проживання кандидата.

штрафи за ПДР
штрафи за ПДР

Але важливо розуміти, що це не стосується роботи, де можуть працювати виключно люди певної статі. У разі, якщо роботодавець піде проти цих правил, його оштрафують у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати.

З 1 січня 2022 року розмір мінімальної заробітної плати становитиме 6500 гривень. А якщо порахувати це по тому, скільки потрібно буде заплатити роботодавцю за порушення даної вимоги, то це виходить 65 тисяч гривень.

Українські гроші, скріншот із відео
Українські гроші, скріншот із відео

Контролювати виконання правил зможуть самі люди, які шукають роботу. Якщо ж вони помітять порушення правил в описі вакансії, вони можуть поскаржитися на роботодавця в Державну службу праці України.

Нагадаємо, що на території України посилили покарання за незаконне браконьєрство.

Як раніше повідомляв портал "Українці", в Україні хочуть запровадити низку змін до Правил дорожнього руху.

Також портал "Українці" писав, що у Києві поліція виписала штраф водієві, який побачив порушення в їхніх діях.