Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко зробив важливу заяву, яка стосується українських лікарів. Так, тепер медики, які надають першу медичну допомогу, зможуть отримати надбавку до своїх заробітних плат за вакцинацію.

Про це повідомляє портал "РБК-Україна"

Кілька років тому всю територію України накрив злісний коронавірус, який перевернув життя всього населення. У зв'язку зі швидким поширенням вірусу у всіх регіонах влада прийняла рішення ввести карантин.

Поліція України, медики швидкої допомоги
Поліція України, медики швидкої допомоги

Вже пізніше в країні з'явилися вакцини від коронавірусу, які відразу ж почали робити люди. Проте, далеко не всі громадяни зараз згодні зробити щеплення. Тому влада вирішила якось мотивувати і змусити різні галузі зробити вакцину.

Так, наприклад, глава МОЗ Віктор Ляшко заявив про те, що українські медики отримають надбавки за вакцинацію. За словами міністра, з 1 березня 2022 року Національна служба здоров'я України оцінюватиме рівень вакцинації, а з 1 червня – вакцину у дітей до 6 років.

Медики
Медики

Крім того, в Міністерстві розповіли про те, що українців нагороджуватимуть за досягнення цільових значень. Один раз на квартал українські лікарі, які надають першу медичну допомогу, отримають надбавки до ставки.

Нагадаємо, що в Україні відбуватиметься індексація пенсійних виплат у 12 етапів.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українським педагогам збільшать розмір заробітної плати.

Також портал "Українці" писав, що в Україні збільшили розмір трудового стажу для пенсіонерів.