Укрзалізниця в черговий раз показала якість свого обслуговування в не найкращому світлі перед пасажирами. Так, один з пасажирів, який вирішив покласти свої речі в багажний відсік вагона, виявив там залишки вугілля.

Відповідний відгук розмістив пасажир на ім'я Антон Панчук на своїй сторінці в Facebook.

"Коли хотів покласти рюкзак, а там зайцем їде вугілля. Укрзалізниця, у вас вугілля їздить без квитків у пасажирських вагонах!" - вказав у своїй публікації український пасажир.

Люди, які помітили відео з доказом, не змогли мовчки повз нього пройти. Користувачі стали висловлювати свою думку, залишаючи безліч коментарів під постом пасажира, відповідь Свою також залишила і сама компанія.

"Так це ж бонус🤭","Поїзд не Бахмутський? Може контрабас)", "це СантаКлаус їхав. Не слухняним діткам залишив", "Друже, може ти в військовий потяг сів?)))))", - написали користувачі Мережі в коментарях.

Скандал в Укрзалізниці
Скандал в Укрзалізниці

Скандал в Укрзалізниці
Скандал в Укрзалізниці

"Вітаємо!Щиро перепрошуємо за негативний досвід, який Ви отримали від цієї подорожі залізницею. Дозвольте нам розібратися в ситуації та виправитися. Будемо вдячні за більш детальну інформацію про Вашу подорож: номер потягу, вагон, місце та дату поїздки (можна надсилати нам у приватні повідомлення). Дякуємо за розуміння та небайдужість!", - написали в коментарях від імені компанії.

Скандал в Укрзалізниці
Скандал в Укрзалізниці

Нагадаємо, що Укрзалізниця здерла з пасажирів величезні гроші за неякісні вагони.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Укрзалізниця ввела платну послугу для пасажирів.

Також портал "Українці" писав, що Укрзалізниця представила перший двоповерховий поїзд.