В одному з поїздів Укрзалізниці, який їздить з Чернівців до Одеси, трапився вельми неприємний інцидент з пасажирами. Так, в одному з вагонів пасажири виявили зламані полиці, які намагався полагодити сам провідник.

Про це повідомляють на каналі "Черний список" в Telegram.

Повідомляється, що пасажир присів на нижню полицю збоку і несподівано провалився. Крім цього, це нижнє бічне сидіння ще виявилося несправним.

Укрзалізниця
Укрзалізниця

"Вартість ЗАЛІЗНИЧНИХ квитків зростає з кожним днем, а от комфорту у вагонах поїздів "Укрзалізниці" для пасажирів не додається. І ось черговий доказ: верхні полиці тримаються на "соплях", а нижню від падіння страхує відро з ковдрою", - каже пасажир.

Укрзалізниця
Укрзалізниця

За словами пасажирів, провідник намагався відремонтувати ліжко своїми силами. Але через деякий час це ж сталося і з верхньою полицею у вагоні, яка виявилася теж несправною. Коли поїзд їхав, верхню полицю качало в різні боки через погане кріплення.

Однак пасажирка змогла якось спати на несправній полиці у вагоні поїзда. Більш того, жінці довелося зачепити свою полицю за сітку, щоб та не впала під час її сну і не завдала шкоди на пасажирів внизу.

Нагадаємо, що українські пасажири звинуватили Укрзалізницю в замаскованому шахрайстві.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Укрзалізниця встряла в скандал через злидні за величезні гроші.

Також портал "Українці" писав, що Укрзалізниця ввела нову платну послугу для пасажирів.