Українських громадян попередили про нову схему шахрайства від імені відомого магазину EVA, де продається косметика та побутова хімія. Так, передплатникам магазину почали надходити повідомлення про виграші і фінансові винагороди.

Про це повідомляє сама компанія на своїй сторінці у Facebook.

Варто відзначити, що в мережі з'явився оманливий сайт магазину, який пропонує людям пройти опитування і отримати гроші. У компанії попередили, що ці повідомлення-повний обман, тому ні в якому разі не можна переходити по посиланнях і вводити дані своїх карт.

Шахраї в EVA
Шахраї в EVA

Шахраї в EVA
Шахраї в EVA

"Офіційно повідомляємо, що EVA не проводить такого розіграшу ні на сайті, ні в своїх магазинах. Шахрайський онлайн-ресурс ніяким чином не пов'язаний з мережею магазинів EVA. Будьте уважні і довіряйте тільки тій інформації про розіграші, яка приходить з офіційних джерел інформації", - вказали в компанії.

Шахраї в EVA
Шахраї в EVA

Дивлячись на сайт, можна помітити, що він виглядає, як оригінальний, але відмінність можна помітити тільки в адресному рядку. За словами користувачів, такі посилання поширюються дуже швидко, адже для участі потрібно відправити її 10 людям.

У компанії говорять про те, що категорично не можна вводити свої дані і номер карти банку, оскільки в цьому випадку не можна буде повернути потім гроші.

Нагадаємо, що у Приватбанку виявили нову схему шахрайства, яка використовує сайт з логотипом банку.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у Миколаївській області поліція виявила шахраїв, які створили шахрайський колл-центр.

Також портал "Українці" писав, що у Китаї виявили шахраїв-чоловіків, які переодягаються у жінок.