За останній рік на території України змінилася вартість найпопулярнішого національного продукту, збільшившись практично на 26%. Як стверджують фахівці, найдорожче сало було на українських ринках в грудні 2021 року.

Відповідні дані опублікували в Державній службі статистики.

Як кажуть фахівці, минулого року сало, в середньому, коштувало на 25,9% більше. На початку року вартість 1 кілограма національного українського продукту становила майже 79 гривень. Вже до грудня ціна на сало різко злетіла і досягла 99,41 гривень за 1 кілограм.

Вартість сала в Україні
Вартість сала в Україні

При цьому, експерти помітили, що найвища ціна на продукт була в грудні минулого року, а на початку року сало коштувало найменше. Більш того, напередодні новорічних свят українцям доводилося купувати 1 кілограм сала за 200 гривень і навіть більше.

Крім того, фахівці говорять про те, що і звичайна ціна на популярний продукт на ринках і в магазинах була вище середньої. В цілому, 1 кілограм популярного серед населення України сала коштував для українських громадян від 140 до 185 гривень.

Вартість сала в Україні
Вартість сала в Україні

А ось вже коли закінчилися новорічні свята, сало на українських ринках стало коштувати набагато менше. Так, на сьогоднішній день за 1 кілограм українського продукту громадянам потрібно віддати від 120 до 138 гривень.

Нагадаємо, що в українському уряді вирішили заборонити магазинам сильно підвищувати вартість деяких продуктів харчування.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українцям розповіли про те, наскільки зросла ціна на найпопулярнішу крупу.

Також портал "Українці" писав, що Нова пошта вирішила змінити свої тарифи на доставку і відправку посилок.