У середу, 2 вересня, під стіни Верховної Ради з усієї країни на акцію протесту з'їхалися представники організації "Авто Євро Сила".

Вони вимагають від парламентаріїв зібрати сьогодні комітет з питань фінансів, податкової та митної політики і проголосувати за законопроект 3704 і винести його завтра в зал для голосування.

Даний законопроект знижує ціни на розмитнення автомобілів, привезених в Україну з-за кордону. Тим часом Києві поліція і Нацгвардія посилено патрулюють урядовий квартал, щоб не допустити порушень громадського порядку під час проведення запланованих акцій в центрі столиці. "Сьогодні в центральній частині Києва анонсовано проведення масових акцій, в тому числі під будівлею Верховної Ради України.

Для забезпечення громадської безпеки та порядку працівники структурних підрозділів столичної поліції, військовослужбовці Національної гвардії України, кінологи, вибухотехніки і поліція діалогу заступили на чергування ", - йдеться в повідомленні на сторінці столичної поліції в соцмережі. Також правоохоронці попереджають про можливе обмеження руху по дорогах у центрі Києва. Як передає кореспондент "Країни" з місця подій, проїзд по Грушевського вже ускладнений, швидше за все, вулицю взагалі перекриють.

"В урядовому кварталі столиці поліція посилила заходи безпеки Аби не допустити порушень громадського порядку під час проведення запланованих акцій у центрі Києва, поліцейські спільно із військовослужбовцями Національної гвардії України заступили на посилене чергування. Сьогодні у центральній частині Києва анонсоване проведення масових акцій, зокрема і під будівлею Верховної Ради України. Задля забезпечення публічної безпеки і порядку працівники структурних підрозділів столичної поліції, військовослужбовці Національної гвардії України, кінологи, вибухотехніки та поліція діалогу заступили на чергування. Організатори заходів анонсували залучення автотранспорту до проведення акції. У зв’язку з цим можливе обмеження дорожнього руху окремими вулицями в центрі столиці. Тож просимо автомобілістів завчасно планувати свої маршрути руху з урахування вищезазначеної інформації. Разом з цим поліція закликає організаторів та учасників акції дотримуватися норм чинного законодавства та карантинних обмежень і не порушувати громадський порядок" , - йдеться у повідомленні поліції Києва.

В урядовому кварталі столиці поліція посилила заходи безпеки Аби не допустити порушень громадського порядку під час...

Posted by Поліція Києва on Tuesday, September 1, 2020