Прикордонник Андрій не вагаючись кинувся на допомогу, коли почув крики господаря палаючого будинку.

Військовий якраз повертався зі служби через приватний сектор Краматорська, коли почув крики про допомогу, йдеться у повідомленні Державної прикордонної служби України у мережі Фейсбук.

Андрій встиг якраз у той момент, коли господар докладав зусиль, аби зламати шифер та витягнути свою родину з палаючого будинку. Хлопець зорієнтувався миттєво - застрибнув на дах, пробив стріху та заскочив усередину будинку.

Військовий знайшов усередині жінку да двох дітей, яким вже стало зле від чадного газу - вони даремно намагалися пробитися назовні, але у них нічого не виходило. Добре, що хоробрий військовий встиг якраз вчасно.

Хлопець зміг допомогти постраждалим вибратися з палаючого будинку та побіг зустрічати швидку та пожежників. Передавши чоловіка лікарям, Андрій забрав жінку та дітей своєю автівкою та помчав у лікарню.

публікація Державної прикордонної служби у мережі Фейсбук
публікація Державної прикордонної служби у мережі Фейсбук

Під публікацією українці відразу порадили керівництву МВС звернути увагу на хороброго юнака. А ще краще - представити до нагороди.

"Передставити до нагороди! Тільки так ми можем мотивувати людей до таких важких професій. Має бути стимул інших для таких вчинків. Дякую за службу", - пише Yura Cheremshyna.