Зустріч гостей в будь-якій країні – окреме мистецтво, за яким можна судити, наскільки гість важливий для господарів.

Ось і в Україну на цьому тижні завітали відразу кілька зарубіжних лідерів і представників дружніх країн. Візити, судячи з усього, були викликані постійною напругою з боку Росії і були покликані показати безапеляційну підтримку України західними союзниками.

Так, одним з перших в Україну прибув Ентоні Блінкен – Державний секретар США. Фігура не просто видна, а, можна сказати, ключова на міжнародній політичній арені. Тим дивніше, що його в Києві зустрічали без особливих почестей, які покладені під час приїзду фігур такого значення. Ентоні Блінкен просто спустився з трапа літака і потиснув руки зустрічаючим – ніяких зайвих церемоній.

Ентоні Блінкен
Ентоні Блінкен

Також, після Блінкена, в Україну прибув прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон. Сьогодні Британія один з ключових партнерів України і лютіше за інших підтримує нашу країну в прагненні захистити свої території. Мабуть, тому дорого гостя зустрічали вже з почесною вартою-цілком відповідає рангу прем'єр-міністра країни-союзника. Тим більше в світлі того, що Британія заявила про можливість створення союзу разом з Україною і Польщею.

Борис Джонсон
Борис Джонсон

І ось 3 лютого в нашу країну прибув з офіційним візитом Реджеп Таїп Ердоган. Судячи з усього, саме він був найбажанішим і найдорожчим для України. Адже президента Туреччини зустрічали з почесною вартою, короваєм та народними обрядами. Варто відзначити, що такі почесті не надали ні Ентоні Блінкену, ні Борису Джонсону.

Раджеп Ердоган
Раджеп Ердоган